SEMERKAND TERMAL HOTEL & SPA

Semerkand Termal Otel & Spa, Ankara'nın doğal, kültürel ve mimari yapısı ile en iyi korunan, bu özelliğiyle de bir açık hava müzesi görünümünde olan Çamlıdere'de bulunuyor.

Otelimiz, Ankara'ya 96 km , İstanbul'a 368 km , Esenboğa havaalanına 112 km uzaklıktadır.
Semerkand Termal Otel & Spa müşteri memnuniyeti odaklı çalışanlarıyla konaklamalarınızda kendinizi evinizdeki kadar konforlu ve rahat hissetmeniz için ihtiyacınız olan her türlü hizmeti sunmayı amaçlıyor.

Semerkand Termal Otel & Spa'da geçireceğiniz zamanlarda şehrin yarattığı yorgunluk ve stresten arınıp, termal suyun gücüyle kendinizi yenileyebilirsiniz.

7 den 70'e herkese hitap eden müzeleri, temiz havası, tarih kokan sokakları, eşsiz güzellikteki yayları ile Çamlıdere'yi doya doya gezdikten sonra kendinizi Semerkand Termal Otel & Spa'nın şifalı termal sularına bırakabilirsiniz.

Semerkand Termal Otel özel termal havuzlu ve jakuzili VİP odaları, saunalı odaları, tam donanımlı hamamları, masaj odaları ve şifalı termal sularıyla konuklarına eşsiz bir SPA deneyimi sunuyor.

Spa Welness merkezinde sunulan masaj, bakım ve terapiler ile hem zihinsel hem fiziksel yenilenmeniz için sizleri bekliyor.

Semerkand Termal Otel & Spa'da 27 Standart Room , 7 Family Room, 2 Deluxe Suit , 1 King Suit toplamda 37 oda/119 yatak kapasitesi bulunuyor. Oteldeki bütün odalar evinizdeki rahatlığı aratmayacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır.

Termal SPA'sı, konforlu odaları, etkileyici atmosferi kadar Türk mutfağına özgü organik ürünlerin kullanıldığı lezzetli yemekleriyle de konuklarına farklı deneyimler sunuyor. Semerkand Termal Otel & Spa, şirketler, özel gün ve davetler için de birçok organizasyon imkanı sunuyor.

Tam donanımlı, her türlü alt yapıya sahip konferans salonu ve busıness toplantı odasıyla iş organizasyonlarınızı doğa ile baş başa bir lokasyonda gerçekleştirebilirsiniz. İş ya da tatil amaçlı hemen şehrin yanı başında apayrı bir dünya sizi bekliyor.

Burada huzur, burada sağlık, burada mutluluk var.

image description
image description
image description